Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

6PAK

6PAK Nutrition

6PAK Nutrition to powstała w 2014 roku profesjonalna marka, która specjalizuje się w produkcji innowacyjnych suplementów diety, które wspomagają w prowadzeniu zdrowego trybu życia oraz podbijają utrzymywanie się efektów każdego treningu przez długi czas. Od początku swojego istnienia marka nieustannie się rozwija oraz konsekwentnie poszerza swój asortyment o nowoczesne produkty. W ofercie 6PAK Nutrition znajdują się m.in. odżywki białkowe, kreatyny, aminokwasy, witaminy i minerały oraz produkty bazujące na roślinnych wyciągach. Co więcej, marka posiada także szeroką gamę produktów żywnościowych o zdrowych i wartościowych składach. 

Zespół firmy tworzą prawdziwi pasjonaci sportu, którzy swoją praktyczną wiedzę przekuwają w działalność marki oraz opracowywanie takich produktów, które będą służyć każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej. Przede wszystkim jednak artykuły od 6PAK Nutrition są kierowane do stałych bywalców oraz bywalczyń siłowni i sal fitness.  

Na przestrzeni lat firma stała się rozpoznawalna w branży sportowej, a z jej jakościowych produktów korzystają na całym świecie tysiące zadowolonych konsumentów. Z marką współpracują znani sportowcy, którzy stali się jej ambasadorami. Są to m.in. Piotr “Bestia” Piechowiak, Jakub Obara oraz Paula Mocior. 

Rozwiń opis Zwiń opis