Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Ass Savers

Ass Savers to sportowa marka wywodząca się ze Szwecji, której początki sięgają 2011 roku. To właśnie wtedy narodził się pomysł zaprojektowania oraz wyprodukowania specjalistycznych błotników rowerowych, które będą doskonale spełniać swoją funkcję, a dodatkowo zapewnią użytkownikowi ochronę przed niechcianymi zabrudzeniami. Idea szybko przerodziła się w podjęcie praktycznych kroków ku osiągnięciu celu. Kiedy tylko gotowe błotniki ujrzały światło dzienne, stały się rozchwytywane przez rowerzystów. Ten innowacyjny pomysł przerodził się w kultowy produkt, a marka Ass Savers stała się jednym z najbardziej popularnych na świecie producentów akcesoriów rowerowych. 
 
Na przestrzeni lat firma cały czas się rozwijała i opracowywała nowoczesne rozwiązania, które oddziaływały na jakość każdego produktu. Dbałość o każdy szczegół i wysoka jakość wykonania to dla marki podstawa działalności. Dzięki temu wszystkie ich akcesoria cechują się doskonałym poziomem wytrzymałości oraz spełniają swoje zadanie na najwyższym poziomie. Dodatkowo błotniki sygnowane znakiem marki Ass Savers umożliwiają prosty montaż bez użycia specjalistycznych narzędzi.  
 
Obecnie z produktów tego producenta korzystają na całym świecie zarówno amatorzy jazdy na rowerze, jak i profesjonalni kolarze, którzy biorą udział w najbardziej renomowanych zawodach typu UCI World Tour. Wybierając produkty od Ass Savers można mieć gwarancję najwyższej jakości ich wykonania oraz funkcjonalności. 

Rozwiń opis Zwiń opis