Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Bowflex

Bowflex

Bowflex to renomowana amerykańska marka, która specjalizuje się w produkcji sprzętów do ćwiczeń fitness. Firma należy do światowego koncernu Nautilus Inc. Bowflex, który powstał w 1986 roku i obecnie jest jednym z największych producentów sprzętów do treningów cardio i do domowych siłowni. Marka w swojej szerokiej ofercie posiada także inteligentne urządzenia, które na bieżąco monitorują każdą aktywność fizyczną.  

Marka zrewolucjonizowała dotychczasowe podejście do tworzenia innowacyjnych sprzętów siłowych. Jako pierwsza wprowadziła na rynek urządzenia fitness z wykorzystaniem systemu prętów polimerowych, które tworzą skuteczne napięcie energetyczne. Dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestowaniu w nowoczesne technologie marka zbudowała swoją mocną pozycję na rynku i stała się jednym ze światowych liderów produkujących sprzęty fitness.  

Produkty marki Bowflex oprócz wysokiej jakości wykonania charakteryzują się także unikalnym designem, dzięki któremu świetnie wpasują się w każdą domową przestrzeń. O walorach estetycznych i elegancji urządzeń oraz o ich funkcjonalności świadczą renomowane światowe nagrody, jakie marka otrzymała, m.in. Red Dot Design Award

Rozwiń opis Zwiń opis