Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Delphin

Delphin

Historia słowackiej firmy Delphin sięga 2004 roku. Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała, poszerzała swój asortyment oraz udoskonalała swoje produkty, dlatego jest obecnie jednym z największych producentów sprzętu wędkarskiego, z którego korzystają na całym świecie tysiące zadowolonych klientów. W ciągu całej swojej działalności marka znacznie rozszerzyła obszar dystrybucji i zaczęła dostarczać swoje produkty na zagraniczne rynki, m.in. do Polski, Czech, Węgier oraz Rumunii. 

Wszystkie akcesoria sygnowane napisem marki Delphin spełniają wysokie standardy oraz odpowiadają na wymagania nawet najbardziej profesjonalnych wędkarzy. Co więcej, marka posiada w swojej ofercie także sprzęty dedykowane wszystkim początkującym miłośnikom wędkarstwa, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. Firma rozszerzyła świadomość o wędkarstwie oraz zachęciła swoimi działaniami wiele osób do spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie. 

W ofercie słowackiego producenta Delphin znajdują się specjalistyczne produkty zarówno do wędkarstwa spinningowego, jak i muchowego. Dodatkowo w asortymencie znajdują się inne akcesoria jak: kotwice, haki, podbieraki, siatki, kołowrotki, wędki, a nawet namioty i parasolki. W niezbędne i funkcjonalne produkty od Delphin może zaopatrzyć się każdy wędkarz. 

Rozwiń opis Zwiń opis