Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Finish Line

Finish Line, czyli marka, która specjalizuje się w produkcji smarów rowerowych, a także olejów, odtłuszczaczy oraz różnego rodzaju środków czyszczących do roweru. Początki firmy sięgają 1988 roku. Wówczas dostępność jakościowych smarów była bardzo ograniczona, dlatego Henry Krause postanowił to zmienić i założył własną markę. Pierwszym produktem był suchy smar – Finish Line Dry Lube with Teflon™ fluoropolimer, który zapobiegał wchłanianiu zanieczyszczeń i zapewniał płynność działania systemów przełożeniowych. Ten przełomowy produkt zrewolucjonizował branżę rowerową i dał początek innowacyjnej i skutecznej technologii suchego smaru. 
 
Na przestrzeni lat marka cały czas poszerzała asortyment o nowoczesne akcesoria z kategorii “Bicycle Care” oraz powiększała swoją działalność, dystrybuując produkty do takich krajów jak Niemcy i Anglia. Dodatkowo firma opracowała pierwsze na świecie innowacyjne narzędzie doboru środków smarnych oraz narzędzie do wyboru odpowiedniego odtłuszczacza. Dzięki temu każdy użytkownik może samodzielnie dopasować odpowiedni produkt do swojego sprzętu oraz osobistych wymagań. 
 
Obecnie Finish Line jest marką rozpoznawaną na całym świecie, a ze specjalistycznych środków sygnowanych jej znakiem korzystają zaawansowani kolarze startujący w renomowanych wyścigach. Świadczy to o najwyższej jakości wykonania produktu oraz o jego doskonałych właściwościach. 

Rozwiń opis Zwiń opis