Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

FIZAN

Fizan

Historia włoskiej marki Fizan sięga 1947 roku, kiedy to jej założyciel Dominico Fincati opracował innowacyjne kije trekkingowe z aluminium. Dotychczas wykonywano je zazwyczaj ze stali. Wynalazek Fincatiego okazał się kamieniem milowym, który zrewolucjonizował podejście do projektowania kijów trekkingowych. Marka od samego początku nieustannie się rozwijała i inwestowała w sektor rozwojowo-badawczy, dzięki czemu stała się jednym ze światowych liderów produkujących specjalistyczne kije trekkingowe i narciarskie oraz wyznaczającym nowe trendy w projektowaniu

Fizan dopuszcza do sprzedaży tylko te produkty, które są wykonane z dbałością o każdy szczegół i przetestowane na wielu płaszczyznach. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że produkty sygnowane nazwą firmy Fizan są najwyższej możliwej jakości. Każdy projekt marki jest bardzo przemyślany, a poszczególne modele produktów charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i ergonomią. Co więcej, marka wykorzystuje w produkcji nowoczesne technologie, które podnoszą jakość produktu. Są to m.in. Antishock oraz Flexy Internat System, które blokują kije i zapobiegają ich przypadkowemu złożeniu. Wśród czołowych kolekcji producenta Fizan można wymienić takie serie jak: Nordic Walking, Trekking, Touring, Walking, które odpowiadają potrzebom różnych sportowców. 

Dla marki Fizan bardzo ważne są także kwestie środowiskowe. Magazyny firmy opatrzone są panelami słonecznymi, dzięki czemu fabryka nie emituje szkodliwego CO2, a dodatkowo produkuje więcej energii. 

Rozwiń opis Zwiń opis