Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Gaiam

Gaiam to funkcjonująca od ponad 25 lat na rynku firma, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych akcesoriów do jogi. Gaiam wyznaje zasadę, że każdy człowiek, bez względu na swój fach oraz codzienne zainteresowania i obowiązki, może zacząć praktykować jogę, podczas której zazna ukojenia i balansu. 
 
Wszystkie produkty sygnowane marką Gaiam charakteryzują się wysoką jakością wykonania i są zaprojektowane z myślą o początkujących oraz zaawansowanych joginach, którzy mają wysokie oczekiwania względem sprzętu do praktyki. Z tego względu marka zwraca uwagę na szczegóły i wytwarza produkty o różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każdy użytkownik może z łatwością dobrać akcesoria względem swoich wymagań. 
 
Już sama nazwa marki, która pochodzi od greckiej bogini Gai nazywanej Matką Ziemią, świadczy o tym, że kwestie ekologiczne są niezwykle ważne dla firmy Gaiam. Producent zwraca uwagę na wykorzystywanie w ekologicznych i biodegradowalnych materiałów, które są pozyskiwanie za pomocą etycznych metod. Przykładowo, Gaiam ma w swoim asortymencie maty, klocki oraz inne akcesoria wykonane z naturalnego korka i wolnego od toksyn tworzywa TPE. 
 
W szerokiej ofercie Gaiam znajdują się niezbędne produkty do jogi, takie jak maty, pokrowce, masażery i wałki. Ponadto marka przygotowała gotowe zestawy dla joginów oraz funkcjonalne akcesoria i odzież. 

Rozwiń opis Zwiń opis