Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Gerda

Polska marka Gerda działa od 1987 na rynku zabezpieczeń. To czołowy producent drzwi do domów i mieszkań oraz zamków i okuć. W ofercie polskiego producenta znajdują się także bramy garażowe oraz akcesoria typu klamki, rygle elektromagnetyczne, czujniki gazu, dymu i czadu czy wizjery.   
 
Gerda stawia na innowacyjne technologie bezpieczeństwa, dążąc do osiągania najwyższych parametrów z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie oraz spełniania indywidualnych oczekiwań klientów względem ochrony, niezawodności i komfortu użytkowania. Wysoki standard produktów potwierdza spełnianie procedur ISO 9001: 2015 oraz certyfikaty.  
 
Gerda działa z dbałością o środowisko w zakresie odzysku i recyklingu, stosując samodzielnie opatentowane rozwiązania, a w przypadku drzwi antywłamaniowych współpracuje z Biurem Operacji Antyterrorystycznych. 
 
Polska marka opracowała system Tedee, czyli inteligentny klucz do zamków domowych, biurowych i mieszkaniowych sterowany za pomocą smartfona. Zestaw składa się z zamka, routera wi-fi/Bluetooth oraz modułowej wkładki i aplikacji Tedee. 
 
Pasjonaci rowerów i skuterów chętnie sięgają po wysokiej jakości zapięcia rowerowe od Gerdy, np. szekle rowerowe U-lock z osłona PCV zabezpieczająca przed porysowaniem roweru czy linki pancerne

Rozwiń opis Zwiń opis