Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Ground Game

Ground Game, czyli powstała w 2010 roku marka, która specjalizuje się w produkcji sprzętów i akcesoriów do sportów walki. Zespół Ground Game wierzy, że każdy może trenować i osiągać sportowe sukcesy. Wobec tego celem firmy od samego początku było stworzenie takiego brandu, który motywuje do uprawiania aktywności fizycznej. Aby pomóc użytkownikom w osiąganiu wyznaczonych przez siebie celów, marka oferuje specjalistyczne sprzęty i jakościową odzież treningową. 
 
Produkty od marki Ground Game charakteryzują się wysokim poziomem wytrzymałości oraz są niezwykle wydajne. Dodatkowo firma zwraca uwagę na kwestie estetyczne i utrzymuje unikalny design produkowanych akcesoriów. Dzięki temu każdy użytkownik może wybrać dla siebie jakościowe produkty, które dodatkowo spełnią jego wymagania wizualne. Firma Ground Game wie, że najważniejsza w sporcie jest radość z każdego treningu, dlatego wypuszcza na rynek tylko takie produkty, które sprawiają, że użytkownik czuje w trakcie ćwiczeń maksymalny komfort.  
 
Marka realizuje projekt Ground Game Academy, zrzeszający wokół siebie profesjonalistów z branży sportowej, którzy dzielą się swoją praktyczną wiedzą z odbiorcami. Śledząc na bieżąco ich działania, można poznać wiele technik walki oraz poznać najnowsze wiadomości i odkrycia ze świata sportów walki. 

Rozwiń opis Zwiń opis