• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Świat sportu
w jednym miejscu

Odkryj teraz

Polecane marki

Popularne marki sportowe

Wysyłka


w 24 godziny

Darmowa dostawa


od 100 zł

30 dni

na darmowy zwrot

Darmowa dostawa


od 100 zł


Sportano — tu zaczyna się Twoja sportowa przygoda

W powietrzu, na śniegu, na ziemi? Wyczynowo, zawodowo, a może amatorsko lub rekreacyjnie? Nieważne, co i jak, ważne, że na ekstremalnie wysokim poziomie ze Sportano! 


Sportano to jedyny taki sklep sportowy online, w którym znajdziesz niezbędny sprzęt, strój, buty i akcesoria do każdego rodzaju treningu i ćwiczeń: od sprawnościowych sportów wodnych i zimowych czy dyscyplin drużynowych po wypoczynkowo-rekreacyjne aktywności typu fitness, turystykę czy taniec.

Sportano tworzą najlepsze marki i jakościowe produkty, a nad całością czuwa zespół profesjonalistów, który na każdym etapie pomoże Ci wybrać najlepszy dla siebie produkt. Szukasz profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń, funkcjonalnych ubrań sportowych, jakościowych butów czy dodatków? Interesują Cię drobniejsze akcesoria treningowe lub najwyższej klasy elektronika sportowa? A może potrzebujesz specjalistycznych preparatów dietetycznych w postaci odżywek i suplementów diety? Wszystko znajdziesz w jednym miejscu - na Sportano. Już dziś rozpocznij swoją sportową przygodę!