Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Katran

Katran Fishing Line to renomowana marka specjalizująca się w produkcji innowacyjnych akcesoriów wędkarskich. Na przestrzeni lat firma cały czas się rozwijała, opracowywała nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz poszerzała asortyment o praktyczne akcesoria, niezbędne podczas połowu.  
 
Zespół marki tworzą wyspecjalizowani projektanci, inżynierowie oraz profesjonalni wędkarze, którzy swoje cenne doświadczenie przekuwają bezpośrednio na procesy produkcyjne.  
 
Producent wykorzystuje w swoich produktach tylko sprawdzone materiały, które są niezwykle wytrzymałe oraz funkcjonalne. Co więcej, firma wykorzystuje w produkcji wiele innowacyjnych systemów, przy pomocy których wytwarza prekursorskie akcesoria jak unikalne żyłki zmieniające kolor z serii Crypton.  
 
Katran Fishing Line jest obecnie jednym z największych producentów akcesoriów wędkarskich w Europie. Z produktów tej marki korzystają na całym świecie zarówno początkujący, jak i zaawansowani wędkarze, którzy w swoim ekwipunku posiadają tylko wyselekcjonowany, najwyższej jakości sprzęt. 
 
Dla firmy Katran ważne są kwestie ekologiczne. Ze względu na to marka wykorzystuje w produkcji etycznie pozyskane materiały oraz używa opakowań nadających się do recyklingu. W szerokiej ofercie tego producenta znajdują się między innymi żyłki wędkarskie, plecionki, przypony, a także przynęty oraz zanęty. 

Rozwiń opis Zwiń opis