Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Kinderkraft

Kinderkraft to polska marka, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych rowerków biegowych oraz innych sprzętów dedykowanych najmłodszym użytkownikom. Od początku istnienia marka bardzo się rozwinęła i zaczęła dystrybuować swoje produkty do niemalże 70 krajów na całym świecie. Świadczy to o jej determinacji w ciągłym rozwijaniu biznesu oraz o nieustannym udoskonalaniu i poszerzaniu swojego asortymentu.  
 
Obecnie Kinderkraft jest jednym z najbardziej renomowanych producentów akcesoriów dla dzieci, a jego produkty są rozpoznawalne wśród całego społeczeństwa. Misją marki jest tworzenie takich artykułów, które pomagają na co dzień rodzicom w opiece nad pociechą oraz zapewniają dziecku mnóstwo radości. Warto podkreślić, że wszystkie produkty od Kinderkraft przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą przez wiele rygorystycznych testów, które weryfikują ich właściwości oraz sprawdzają bezpieczeństwo użytkowania.  
 
Artykuły marki są przeznaczone do użytku dzieci, dlatego posiadają certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo. Dodatkowo charakteryzują się one unikalnym designem, który zachwyca estetyką zarówno młodych, jak i dorosłych użytkowników. Na przestrzeni lat marka Kinderkraft otrzymała wiele renomowanych nagród od światowych i europejskich instytucji jak ADAC, Stiftung Warenest oraz Red Dot Design Award. 

Rozwiń opis Zwiń opis