Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Kool-Stop

Kool Stop to powstała w 1977 roku amerykańska marka, która specjalizuje się w produkcji jakościowych hamulców rowerowych oraz innych akcesoriów jak klocki i okładziny hamulcowe. Założycielem firmy jest Richard Everett, który w latach 70. opracował prekursorskie klocki hamulcowe z wewnętrzną ramą i radiatorem. Wynalazek ten zrewolucjonizował branżę rowerową i całkowicie zmienił podejście do projektowania hamulców.  
 
Na przestrzeni czasu marka cały czas się rozwijała, poszerzała swój asortyment oraz opracowywała nowoczesne rozwiązania technologiczne, które wpływają na doskonałe działanie hamulców. Firma bacznie obserwuje rynek i odpowiada na potrzeby klientów. Kupując akcesoria od Kool Stop można mieć pewność, że zostały one wykonane z należytą starannością oraz będą spełniać swoje zadanie na najwyższym możliwym poziomie.  
 
Zespół marki przykłada dużą wagę do procesu produkcyjnego i wykorzystuje w nim tylko najwyższej jakości materiały. Firma stale udoskonala działanie swoich akcesoriów oraz opracowuje nowoczesne mieszanki materiałowe, które wpływają na jakość i funkcjonalność każdego produktu. Obecnie w szerokiej ofercie producenta znajdują się klocki hamulcowe wykonane z włókien karbonowych, ceramiki, a także aluminium

Rozwiń opis Zwiń opis