Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Maloja

Maloja

Maloja to założona w 2004 roku marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów i odzieży do rozmaitych aktywności outdoorowych. Przyświecającym marce celem jest nie tylko tworzenie jakościowych produktów, ale także propagowanie zdrowego stylu życia, w którym obcowanie z naturą odgrywa niezwykle ważną rolę. Maloja oferuje produkty dla miłośników wędrówek górskich, narciarzy, a także kolarzy. Nazwa marki pochodzi od malowniczego i spokojnego miejsca w szwajcarskich Alpach. 
 
Produkty od Maloja powstają przy użyciu nowoczesnych technologii, które bezpośrednio wpływają na ich wydajność i wytrzymałość. Marka zwraca jednak uwagę także na to, aby używać w produkcji ekologiczne materiały, które są zgodne z etyką firmy. Z tego powodu marka korzysta z naturalnych tkanin z wełny merino, a w kurtkach stosuje recyklingowany puch. Ponadto w produktach od Maloja króluje kultowa membrana GORE-TEX®, która wykazuje właściwości wiatroodporne i hydrofobowe, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza przed wodą i śniegiem. Wśród najpopularniejszych kolekcji producenta można wymienić: Active Essentials, Activwear, Street Essentials oraz Streetwear. 
 
Na przestrzeni lat Maloja znacznie się rozwinęła i podbiła outdoorową branżę sportową. Z jej produktów korzystają na całym świecie tysiące zadowolonych użytkowników. Firma dokładnie kontroluje przebieg produkcji i dokładnie selekcjonuje używane materiały, dlatego można mieć pewność, że zakupiony produkt sygnowany marką Maloja będzie cechował się najwyższym poziomem wykonania. 

Rozwiń opis Zwiń opis