• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

BazookaGoal

Produkty: 5

Zobacz jako

BazookaGoal to marka, która specjalizuje się w produkcji mini bramek do piłki nożnej. Jej produkty wykorzystywane są przez najbardziej znane na całym świecie akademie piłkarskie jak Chelsea, Liverpool, Manchester City oraz Arsenal. Te kluby wykorzystują produkty od BazookaGoal do codziennych treningów swoich drużyn. Bramki wyprodukowane przez tę markę to lekkie konstrukcje, które można złożyć do niewielkich rozmiarów. Dzięki temu są niezwykle kompaktowe, łatwe w transporcie oraz nie sprawiają trudności w użyciu.  
 
Na przestrzeni czasu marka cały czas się rozwijała oraz udoskonalała wytwarzane przez siebie produkty. Jej działania zostały docenione m.in. przez Norweską Federację Piłki Nożnej, która ogłosiła bramki od BazookaGoal jako oficjalne bramki meczowe dla najmłodszych graczy. Co więcej, firma została także wielokrotnie nagrodzona za funkcjonalność swoich produktów oraz ich unikalny design podczas ISPO Award 2012 oraz RedDot Design Award 2012. 
 
Firma BazookaGoal połączyła innowacyjny pomysł na produkt sportowy niezbędny podczas rozgrywek w piłkę nożną z dokładnym i jakościowym wykonaniem. Dzięki temu z kompaktowych bramek mogą cieszyć się konsumenci na całym świecie. 

Rozwiń opis Zwiń opis