Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Nautilus

Nautilus

Nautilus to założona przez Arthura Jonesa w 1970 roku marka specjalizująca się w produkcji sprzętu fitness. Oferta Nautilus obejmuje profesjonalne bieżnie, rowery treningowe, orbitreki oraz inne funkcjonalne i innowacyjne urządzenia do domowych treningów cardio. Największą sławę przyniosło marce zastosowanie w produktach nowoczesnych technologii, jak metoda CAM, która zrewolucjonizowała dotychczasowy sposób regulacji oporu w urządzeniach fitness. Wśród innych nowoczesnych rozwiązań można wymienić także Glute Drive oraz Nautilus SVA, które pochłaniają wibracje w trakcie treningu i zapewniają sprzętowi stabilność. 

Produkty od Nautilus to nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjny design, który zadowoli każdego użytkownika. Ze sprzętów marki mogą korzystać wszyscy początkujący fani aktywności fizycznej, którzy potrzebują codziennej dawki ruchu oraz zaawansowani zawodnicy. Firma podjęła się nawet współpracy z Dorianem Yatesem, słynnym kulturystą, który dodatkowo przyczynił się do efektywnej promocji marki.  

Wśród najbardziej znanych linii Nautilus znajdują się One, Leverage oraz Inspiration. Jednak na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwija, poszerza swoje kolekcje oraz proponuje coraz to nowsze rozwiązania technologiczne, które wytyczają nowe trendy i możliwości w projektowaniu i produkowaniu nowoczesnych sprzętów siłowych. 

Rozwiń opis Zwiń opis