Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Parlanti

Parlanti to powstała w 1987 roku włoska firma, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych butów jeździeckich. Marka w szybkim tempie zdobyła popularność, a jej produkty stały się rozpoznawalne na całym świecie za sprawą uznanych jeźdźców, którzy podczas renomowanych zawodów korzystali z butów sygnowanych znakiem marki Parlanti. Wśród nich można wymienić między innymi Petronelle Anderson, Bertrama Allena, Davida Blake’a, Daniela Blumana, Johna Bragga oraz Emilie Conter.  
 
Od samego początku firma stawiała na najwyższą jakość każdego wytwarzanego produktu, dlatego przykładała dużą wagę do wypracowania efektywnego systemu produkcyjnego. Skutkiem tego są precyzyjnie wykonane buty jeździeckie, z których mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani dżokeje. Jedną z najpopularniejszych linii marki jest Parlanti Passion, w której skład wchodzą specjalistyczne oficerki jeździeckie oraz czapsy. Wszystkie modele obuwia są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy użytkownik może wybrać dla siebie ten odpowiedni.  
 
Buty jeździeckie od Parlanti to połączenie doskonałej włoskiej jakości z charakterystycznym dla marki unikalnym designem, który wyróżnia się elegancją oraz minimalizmem. W szerokiej ofercie producenta znajdują się modele dedykowane zarówno dorosłym, jak i najmłodszym jeźdźcom. 

Rozwiń opis Zwiń opis