• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Zapisz się do newslettera i pobierz Kupon! 

Zapisanie się do newslettera w zamian, za który uzyskasz Kupon, wiąże się z udziałem w Opinii.

Odbiór Deski SUP możliwy jest po okazaniu Kuponu oraz po uiszczeniu Opłaty Rezerwacyjnej i Serwisowej w Lokalu po zawarciu Umowy. Opłata Rezerwacyjna i Serwisowa jest zwrotna, na warunkach określonych w Regulaminie, dostępnym tutaj.

Odbiór i zwrot wybranego Sprzętu po okazaniu Kuponu możliwy jest w Lokalu SPORTANO w terminach wskazanych w Harmonogramie. Pełna lista Lokali wraz z Harmonogramem znajduje się tutaj.

Aby otrzymać kupon zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do newslettera i odbierz kupon!

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, dostępnego tutaj i akceptuję jego treść.*

Podając swój adres poczty elektronicznej i klikając „POBIERZ KUPON” - wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej (usługa newsletter) celem udziału w akcji polegającej szczególności na spopularyzowaniu wśród Klientów korzystania ze Sprzętu, zaznajomienia Klientów z zasadami działania Sprzętu, jak również poznanie przez SPORTANO oceny Klientów odnośnie do Sprzętu w ramach Opinii. Regulamin usługi newsletter dostępny jest tutaj.*

Administratorem Twoich danych osobowych jest SPORTANO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zielonej Górze. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wydania Kuponu lub realizacji Umowy, prowadzenia działań marketingowych, analitycznych i statystycznych, w tym poznania Opinii, a także ewentualnego dochodzenia lub obrony roszczeń. Bardziej szczegółowe informacje, w tym informacje o Twoich prawach, dostępne są tutaj

Produkty dostępne do wypożyczenia:


Jak wypożyczyć sprzęt?

Zapisz się do newslettera i pobierz Kupon 

Wejdź na stronę Sportano, podaj adres e-mail i kliknij „Pobierz Kupon”. Następnie postępuj zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami. 

Przyjdź do strefy Sportano i rozpocznij przygodę z deską SUP 

W dogodnym terminie zgłoś się w strefie Sportano, okaż Kupon i wypełnij formularz potwierdzający chęć wypożyczenia deski SUP. Na miejscu otrzymasz zalecenia dotyczące użytkowania sprzętu. 

Ciesz się wybranym produktem! 

Korzystaj z produktu zgodnie z instrukcją otrzymaną w punkcie i odkrywaj sport na najwyższym poziomie. W razie problemów zgłoś się po pomoc do pracowników w strefie Sportano. Sesja trwa maksymalnie 20 minut. Po zakończeniu pływania na paddleboardzie, okaż Kupon, odbierz koktajl i zrelaksuj się w naszej strefie.  

Najczęściej zadawane pytania

 • Kto może skorzystać z wypożyczalni sprzętu w strefie Sportano? 

  Z wypożyczalni sprzętu w strefie Sportano mogą korzystać dzieci i nastolatkowie między 4. a 18. r.ż. pod opieką dorosłych oraz osoby pełnoletnie. Niezbędne jest podpisanie oświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych do korzystania ze sprzętu sportowego dostępnego w strefie Sportano. W udziale w wydarzeniu mogą wziąć udział osoby trzeźwe i niebędące pod wpływem substancji psychoaktywnych.
 • Kto może korzystać z trampolin? 

  Z trampolin mają prawo korzystać dzieci, które ukończyły 4 r.ż. i wyłącznie pod stałą opieką dorosłego. 
 • Kto może korzystać ze ścianki wspinaczkowej? 

  Korzystanie ze ścianki wspinaczkowej jest dozwolone od 6 r.ż. jedynie pod nadzorem Instruktora oraz przy jego asekuracji. Bezpośrednio pod ścianą dozwolona jest obecność wyłącznie Użytkownika aktualnie wspinającego się oraz Instruktora.
 • Kiedy należy się zgłosić, aby odebrać zarezerwowany produkt? 

  Po zarezerwowany produkt należy zgłosić się 15 minut przed wybranym czasem. Jest to niezbędne do przygotowania się do lekcji, które obejmuje m.in. założenie pianki.
 • Gdzie mogę dostać Kupon? 

  Kupon dostępny jest po wybraniu przycisku „Pobierz Kupon do strefy Sportano” lub po wpisaniu adresu e-mail w formularzu „Zapisz się do newslettera i odbierz Kupon”.
 • Jak działa Kupon?  

  Kupon umożliwia wypożyczenie deski SUP w strefie Sportano i skorzystanie z paddleboarda w ramach Pasa Wodnego, w terminach określonych w Harmonogramie, a także uzyskanie koktajlu o pojemności 250 ml.
 • Jak długo mogę korzystać z wypożyczonego sprzętu? 

  W przypadku deski SUP jedna sesja trwa maksymalnie 20 minut. Jeśli zarezerwowałeś deskę elektryczną z lekcją pod okiem instruktora, czas użytkowania wynosi 45 minut.

Kontakt

Chcesz wypożyczyć sprzęt? Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego lub wysyłając wiadomość e-mail.