Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

SIDAS

Sidas to powstała w 1975 roku marka z inicjatywy trzech instruktorów jazdy na nartach, którzy jako profesjonaliści postanowili wypracować nowe rozwiązania, mające służyć poprawie komfortu stóp w czasie jazdy na stoku. Pierwszym produktem marki Sidas były specjalistyczne wkładki Conform’able, które dopasowują się do stopy. W szybkim tempie podbiły rynek sportów zimowych, dzięki czemu marka stała się jednym z czołowych liderów w produkcji wstawek do butów. 
 
Dekadę od powstania marka Sidas we współpracy z ortotykiem Patrickiem Boismalem rozszerzyła swoją działalność o produkcję wkładek do obuwia medycznego. W taki sposób firma zyskała popularność nie tylko w branży sportowej, ale także w środowisku lekarskim. 
 
Obecnie Sidas jest jednym z największych producentów specjalistycznych wkładek do różnych aktywności fizycznych, m.in. do golfa, piłki nożnej oraz do biegania. Specjalnie na potrzebę tych sportów marka opracowała innowacyjną kombinację materiałów dostosowanych do wzorców mechanicznych wykonywanych podczas treningów tychże dyscyplin. Firma posiada trzy główne serie wkładek. Są to 3Feet® do butów sportowych, FlashFit® do sportów wyczynowych oraz Custom®, czyli termoformowalne wkładki, które idealnie dopasowują się do stopy. 
 
Na przestrzeni lat marka nieustannie się rozwijała i opracowywała nowoczesne technologie, które bezpośrednio wpływają na komfort ruchu każdego użytkownika. Z produktów firmy korzystają profesjonalni sportowcy na całym świecie, którzy korzystając z wkładek Sidas, zwyciężają podczas renomowanych zawodów. 

Rozwiń opis Zwiń opis