Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Trec Nutrition

Trec Nutrition to powstała w 2001 roku polska marka, która posiada w swoim asortymencie specjalistyczne suplementy diety, odżywki oraz żywność dietetyczną dla sportowców. Na przestrzeni lat firma ciągle się rozwijała, konsekwentnie zwiększała swoją produkcję oraz opracowywała nowe formuły suplementów, które przynosiły sportowcom coraz lepsze efekty w czasie każdego treningu.  
 
Choć początki działalności firmy ściśle związane są z kulturystyką, to marka nie poprzestała tylko na tej dyscyplinie sportu i zaczęła uwzględniać w swojej ofercie także jakościowe produkty żywnościowe dla innych sportowców. Obecnie firma posiada m.in. linię produktów Action Line dla miłośników aktywności outdoorowych oraz Beltor dla zawodników sportów walki.  
 
Od 2012 roku istnieje także należący do firmy brand Trec Wear z techniczną odzieżą oraz specjalistycznymi akcesoriami. Marka stale współpracuje ze znanymi sportowcami, którzy na co dzień używają jej produktów. Są to m.in. Natalia Damek, Paweł Wiesiołek, Theo Ojideh oraz Maniek Tomczuk. W kolaboracji z nimi powstały innowacyjne serie produktów, a nawet edukacyjne kanały oraz portale dla wszystkich zainteresowanych osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu różnych dyscyplin sportowych. 
 
Firma Trec Nutrition dystrybuuje swoje produkty na wiele zagranicznych rynków, m.in. w Europie i Azji. Dla marki ważne niezwykle jest ciągłe uaktualnianie swoje asortymentu, dlatego zespół na bieżąco analizuje potrzeby swoich klientów oraz wykorzystuje je w opracowywaniu nowych artykułów. 

Rozwiń opis Zwiń opis