• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

adidas Combat

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Adidas combat to autorska marka istniejącej na rynku od 1924 roku firmy adidas. Specjalizuje się ona w produkcji profesjonalnych produktów do sportów walki, m.in. do boksu, karate, ju-jitsu oraz taekwondo. Na przestrzeni lat firma znacznie się rozwinęła, a z jej produktów zaczęli korzystać najznamienitsi sportowcy z całego świata. Obecnie marka dystrybuuje swoje artykuły na ponad sto zagranicznych rynków. 
 
Producent adidas combat nawiązał współpracę z renomowanymi organizacjami sportowymi jak Światowa Federacja Taekwondo, Judo, Karate oraz Kickboxingu. Dzięki temu marka dostarcza swoje produkty do najbardziej profesjonalnych zawodników sportów walki. Te kolaboracje przyniosły firmie dużą rozpoznawalność zarówno w branży sportowej, jak i wśród społeczeństwa interesującego się różnymi dyscyplinami zapaśniczymi.  
 
Marka wykorzystuje w swoich produktach najnowocześniejsze technologie, które znacznie wpływają na poprawienie jakości każdego artykułu. Są to m.in. takie systemy jak: adiWEAR, poprawiający konstrukcję podeszwy i skutecznie chroniący ją przed uszkodzeniami, climaCOOL, czyli materiał, który doskonale radzi sobie z odprowadzaniem wilgoci na zewnątrz oraz Techfit pozwalający na dokładne dopasowanie obuwia do użytkownika. 
 
W specjalistyczne akcesoria do sportów walki sygnowane znakiem marki adidas combat mogą zaopatrzyć się zarówno początkujący miłośnicy tej aktywności fizycznej, jak i zaawansowani pięściarze, którzy biorą udział w profesjonalnych zawodach. 

Rozwiń opis Zwiń opis