Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Lift Foils

Lift Foils

Wywodząca się z Ameryki Północnej firma Lift Foils to niekwestionowany lider w produkcji specjalistycznych sprzętów do sportów wodnych. Marka powstała w 2011 roku, a już dwa lata później jeden z jej założycieli – Nick Leason – opracował elektryczne foile, wykorzystujące innowacyjne technologie, które bezpośrednio wpływały na efektywność treningu i umożliwiały jego wykonanie w różnych warunkach pogodowych. Wynalazek ten zrewolucjonizował podejście do projektowania sprzętów do aktywności wodnych i wpłynął na zwiększenie popularności tej dyscypliny w społeczeństwie. 

W ciągu całej swojej działalności marka nieustannie się rozwijała, poszerzała swój asortyment o nowe produkty oraz opracowywała nowoczesne sprzęty, które są wykorzystywane przez najznamienitszych sportowców na całym świecie jak Laird Hamilton oraz Kai Lenny. Obecnie w szerokiej ofercie producenta znajdują się modele desek zarówno klasycznych, jak i elektrycznych w czterech różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy użytkownik może wybrać dla siebie tę odpowiednią. 

Marka przykłada dużą wagę do profesjonalnego procesu produkcyjnego i udoskonala swoje produkty o innowacyjne rozwiązania technologiczne, które podnoszą jakość każdego artykułu. Sprzęty od Lift Foils spełniają najwyższe standardy wykonania, ponieważ przed dopuszczeniem do sprzedaży ich właściwości zostały dokładnie zweryfikowane w praktyce. Firma Lift Foils swoje produkty dystrybuuje na wiele zagranicznych rynków, dlatego jest rozpoznawalna w branży sportowej na całym świecie. Marka deklaruje także, że w najbliższych latach nadal będzie rozwijać swój asortyment oraz opracowywać nowoczesne sprzęty, które będą spełniać wymagania nawet najbardziej zaawansowanych sportowców. 

Rozwiń opis Zwiń opis