• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

O nas

Sportano to nowoczesny multibrand, który w jednym miejscu skupia najlepsze marki i topowe produkty z niemal wszystkich dyscyplin sportowych. 

Dostarczamy najszerszą ofertę markowego sprzętu dla miłośników sportu, dzięki czemu każdy – początkujący, pasjonat czy profesjonalista – szybko znajdzie to, czego potrzebuje.

Naszą misją jest promowanie sportowego stylu życia poprzez zarażanie sportową energią osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem, a także motywowanie i podnoszenie poziomu sportu wśród pasjonatów.

Wierzymy, że aktywność fizyczna to nie tylko zdrowa i sprawna sylwetka, ale również styl życia, pasja i sposób spędzania wolnego czasu. Zachęcamy do podejmowania sportowych wyzwań i dopingujemy do pokonywania własnych słabości. 
 
W Sportano przekraczamy – tak jak w sporcie – granice tradycyjnej platformy e-commerce. Stawiamy na innowacje i nowoczesne rozwiązania. Inwestujemy w najlepsze technologie i systemy. Wyszukujemy i dostarczamy produkty najwyższej jakości i klasy. Dzięki tym działaniom miłośniczki i miłośnicy sportu, początkujący i profesjonaliści, głodni adrenaliny zawodowcy i rekreacyjni amatorzy mogą trenować i ćwiczyć na ekstremalnie wysokim poziomie. 

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści i eksperci na rynku e-commerce, a przy okazji – zagorzali sportowcy i miłośnicy aktywnego wypoczynku. Na co dzień wyszukują markowy sprzęt, dbają o sprawną i jakościową obsługę klienta, śledzą trendy i nowinki w świecie sportu, wspierają i doradzają na każdym etapie zakupu, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Stanowią najlepszą na rynku drużynę, której celem jest dostarczenie najbardziej rozbudowanej oferty produktów bogatej w nowoczesny sprzęt oraz akcesoria.   


To dzięki realizowaniu naszej misji każdemu, kto odwiedza Sportano.pl, udziela się sportowa energia i zapał do działania.