• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Trampoliny dla małych i dużych

Najlepsze modele trampolin do zabawy na świeżym powietrzu od Humbaka, Spokey, Urbogym i wielu innych marek sportowych

Trampoliny
Skating
Skating
Rowery
Rowery
Pianki pływackie
Pianki pływackie dla dzieci
Pływanie
Pływanie

Polecane produkty

Splash about

Splash About

Stroje kąpielowe, kombinezony, czepki do pływania i wiele innych - wybierz najlepsze akcesoria nad wodę dla dzieci od Splash About.

Micro

Micro

Zadbaj o bezpieczeństwo malucha podczas aktywnej zabawy z Micro. Hulajnogi, rowerki biegowe i kaski dla najmłodszych.

Polecane marki

Popularne teraz

Okazje cenowe

Popularne marki sportowe

Sportano.pl – dziecięcy świat sportu na najwyższym poziomie 

Sklep internetowy Sportano.pl proponuje bogaty asortyment specjalistycznego sprzętu oraz odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, dopasowanych do potrzeb dzieci. Sanki, rowery, hulajnogi lub rakiety do badmintona znanych i cenionych marek dopasowane są do wszelkich wymagań bezpieczeństwa i jakości. Dzięki temu dzieci mogą uczyć się zasad towarzyszących wybranej dyscyplinie oraz reguł fair play.  

Dzieci już w najmłodszym wieku kształtują swoją pasję do sportu, a jako nastolatkowie osiągają pierwsze sukcesy. Sportano.pl ułatwia im wejście do sportowego świata i dopinguje do dalszej aktywności. Taniec, pływanie, piłka nożna czy bieganie – multibrandingowy sklep internetowy dostarczy niezbędne wyposażenie do wspierania dzieci w ich ulubionej dyscyplinie.  

Sporty walki

Jakościowe produkty zapewniające bezpieczeństwo oraz fachowe porady eksperta pomogą podtrzymywać zapał do sportu u dzieci i motywować je do osiągania sukcesów. Sportano.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wspiera najmłodszych w spełnianiu marzeń. Podaruj dziecku wejście do świata sportu na najwyższym poziomie!