Weekend darmowej dostawy!

Darmowa dostawa nie obejmuje dostawy za pobraniem.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

K2

K2

Początki amerykańskiej marki K2 sięgają 1962 roku, kiedy to Billy Kirschner zaczął produkcję innowacyjnych nart z włókna szklanego. Wynalazek przyniósł marce rozgłos, bo niedługo później K2 zostało uznane za jednego ze światowych liderów w produkcji sprzętów do sportów zimowych. W 1988 roku firma wypuściła na rynek prototypy kultowych już desek snowboardowych “Gyrator”, które charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i unikatowym, neonowym designem.  


Marka K2 dzieli się na trzy główne filary: K2 Skis, K2 Snowboarding oraz K2 Skate. Obecnie firma zajmuje się produkcją desek snowboardowych, nart, ale także innych akcesoriów jak gogle, kaski oraz ochraniacze. Firma posiada w swoim asortymencie profesjonalne produkty do różnych stylów jazdy dedykowane zarówno dorosłym, jak i najmłodszym użytkownikom. W 1994 roku K2 rozszerzyła swoją ofertę, wprowadzając na rynek serię K2 Skates odpowiadającą za specjalistyczne rolki i wrotki do profesjonalnej oraz do rekreacyjnej jazdy. 


Marka K2 opracowuje wszystkie swoje produkty przy użyciu innowacyjnych technologii, jak All-Terain Rocker, Catch Free Rocker, Bioflex Konic Technology, Carbon Web oraz wielu innych systemów odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort jazdy każdego użytkownika. Dodatkowo firma K2 współpracuje z profesjonalnymi sportowcami, m.in. z Dannym Larsenem, w kolaboracji z którym marka opracowała nowoczesne deski snowboardowe o unikalnych wzorach.

Rozwiń opis Zwiń opis