• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Urbogym

Produkty: 4

Zobacz jako
 1. Trampolina ogrodowa Urbogym Jumper 312 cm czarna 10FT
  1 299,00 zł
  959,99 zł
  312 cm

  1

 2. Trampolina ogrodowa Urbogym Classic 252 cm czarna 8FT
  899,99 zł
  809,99 zł
  252 cm

  1

Urbogym

Urbogym to marka stworzona przez doświadczonych przedsiębiorców, którzy prywatnie są miłośnikami sportu. Firma specjalizuje się w imporcie i dystrybucji sprzętu fitness domowego użytku takiego jak bieżnie, rowery i orbitreki. Oferta Urbogym ciągle się rozwija, aby móc dostarczyć najwyższej jakości ergonomiczne urządzenia do ćwiczeń, które spełnią warunki nawet najbardziej wymagających klientów. 

Sprzęty Urbogym są bezpieczne w użytku, funkcjonalne i wykonane z wysokiej klasy materiałów, o czym świadczą nadane produktom marki krajowe i europejskie certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość wykonania. Marka Urbogym zwraca uwagę także na estetykę produktu. Dzięki temu oprócz użyteczności i wydajności sprzęty posiadają także unikalny design, dlatego świetnie wkomponowują się w nowoczesne, jak i klasyczne domowe wnętrza. 

Ze sprzętów firmy Urbogym codziennie korzystają tysiące zadowolonych klientów. Marka Urbogym to jeden z liderów na polskim rynku, który oferuje najwyższej jakości domowy sprzęt fitness. 

Rozwiń opis Zwiń opis