Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

CamelBak

CamelBak to jeden z największych na świecie producentów systemów nawadniających dla sportowców. W szerokiej ofercie marki znajdują się specjalistyczne bukłaki, kubki, bidony oraz inne akcesoria, które pozwalają na długie i wygodne przechowywanie napoju. Założycielem marki jest Michael Eidson, czyli znany na całym świecie biegacz długodystansowy, który poszukując rozwiązania na zaspokojenie potrzeby nawodnienia w czasie aktywności fizycznej, opracował jako pierwszy innowacyjne bukłaki. Wynalazek ten znacznie zrewolucjonizował rynek sportowy i dzięki niemu możliwe stało się przyjmowanie napojów w trakcie treningu bez potrzeby sięgania po butelkę. 
 
Od momentu wypuszczenia na rynek pierwszych bukłaków marka nieustannie się rozwijała i wypracowywała innowacyjne rozwiązania technologiczne, które mogła zastosować w następnych produktach. Są to między innymi HydroGuard™, Jet Valve™, Quik Link System™ oraz Big Bite™ Valve. Dzięki temu wszystkie akcesoria zyskały dodatkowe właściwości i stały się jeszcze bardziej pożądanym przez sportowców produktem. Obecnie z bukłaków, termosów, bidonów oraz kubków sygnowanych znakiem marki CamelBak mogą korzystać sportowcy wielu dyscyplin, m.in. biegacze, rowerzyści, a także miłośnicy wspinaczki i trekkingu górskiego.  

Wśród elementów wyposażenia poprawiających komfort jazdy na rowerze, warto także zwrócić uwagę na torby i plecaki rowerowe. W tym kontekście, CamelBak, jako jeden z wiodących producentów systemów nawadniających, oferuje specjalistyczne torby i plecaki rowerowe z wbudowanymi systemami hydratacyjnymi. Takie rozwiązania pozwalają na bezpieczne i wygodne przewożenie niezbędnych przedmiotów oraz zapewniają łatwy dostęp do napoju podczas jazdy, co jest nieocenione, zwłaszcza podczas dłuższych wypraw rowerowych.
 
Systemy nawadniające od CamelBak to również ekologiczne rozwiązanie wielokrotnego użytku, które wpływa na ograniczenie zużycia plastikowych butelek przez środowisko sportowe. 

Rozwiń opis Zwiń opis