Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Alpina

Alpina

Alpina to założona przez czwórkę przyjaciół w 1980 roku niemiecka firma, która obecnie zajmuje się produkcją akcesoriów kolarskich, narciarskich oraz przeznaczonych do użytku codziennego. Sławę przyniosły marce specjalistyczne gogle narciarskie o nazwie Turbo, które jako pierwsze uwzględniały szeroki, wręcz panoramiczny kąt widzenia, niezwykle ważny podczas uprawiania sportu.  

Po tym sukcesie firma mocno się ukierunkowała i zaczęła jeszcze bardziej specjalizować się w produkcji gogli i okularów sportowych. Marka zaczęła wykorzystywać w tworzeniu m.in. materiały poliwęglanowe oraz opracowała technologię Quattroflex, która odpowiada za eliminację refleksów powodujących chwilowe oślepienia. Duży wpływ na rozwój marki wywarło także opracowanie technologii fotochromatycznych szkieł Varioflex. 

Obecnie Alpina jest jednym ze światowych liderów produkujących wysokiej jakości akcesoria sportowe. Na przestrzeni czasu marce zaufały tysiące użytkowników, którzy korzystają z profesjonalnych produktów do narciarstwa i kolarstwa, podnosząc tym samym komfort każdego treningu. 

Rozwiń opis Zwiń opis