Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Salomon

Salomon

Salomon to powstała w 1947 roku u podnóża francuskich Alp marka, która obecnie specjalizuje się w produkcji obuwia, odzieży sportowej oraz sprzętu narciarskiego. Początki firmy to jednak wytwarzanie pił, a także wykonywanie usług ostrzenia nart. Zmienia się to jednak w latach 60., kiedy twórcy marki Salomon opracowują innowacyjne systemy wiązania “le lift”, które na dobre podbijają rynek sportów zimowych.  

Od tamtego czasu Salomon jest w ciągłym rozwoju, a w 1966 roku zaprojektowane przez markę wiązania zostają zastosowane na mistrzostwach świata w Chile. Niecałą dekadę później pojawiają się pierwsze buty do narciarstwa alpejskiego, które od razu spotykają się z dużym zainteresowaniem. Na przestrzeni lat Salomon wprowadził do swojej oferty także odzież outdoorową i buty trekkingowe, które równie szybko zdobywają popularność.  

Produkty marki Salomon to nowoczesne rozwiązania. Już w 2005 roku firma zaczęła stosować w swoich ubraniach tkaninę softshell, a niedługo później opracowała technologię opti·vibe, która odpowiada za wysoką jakość obuwia i zapewnia mu doskonałe właściwości amortyzujące.
 
Wśród ambasadorów marki znajdują się profesjonalni sportowcy, jak Emelie Forsberg, Kilian Jornet czy Liv Sanzoz, którzy zdobywają najlepsze wyniki i dokonują spektakularnych wyczynów, korzystając z produktów renomowanej i znanej na całym świecie marki Salomon. Aby zapewnić sobie najwyższej jakości komfort oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, warto wybrać profesjonalne produkty od producenta Salomon. 

Rozwiń opis Zwiń opis