• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Turystyka

Zdobywaj szczyty bez ograniczeń z najlepszymi akcesoriami i odzieżą turystyczną od topowych marek

turystyka
Fitness
Fitness
Plecaki turystyczne
Plecaki turystyczne
Sporty wodne
Sporty wodne
Odzież turystyczna męska
Odzież turystyczna męska

Polecane produkty

La Sportiva

La Sportiva

Profesjonalna odzież i buty do trekkingu i wspinaczki. Skompletuj strój na szlak La Sportiva - marką wybieraną przez wspinaczy i alpinistów.

Orbea

Orbea

Rozpocznij sezon rowerowy z profesjonalnym sprzętem od Orbea. Światowy design, niezawodna jakość i praktyczne rozwiązania.

Polecane marki

Popularne teraz

Okazje cenowe

Squash

Narty

Hantle, kettlebell

Trenażery

Popularne marki sportowe

Sportano.pl – męski świat sportu na najwyższym poziomie

Ze Sportano.pl odkryjesz, czym jest aktywność fizyczna na najwyższym poziomie i zaczniesz pobijać swoje rekordy. Profesjonalny sprzęt sportowy i odpowiednio dopasowana odzież nie zatrzymają Cię w drodze do osiągnięcia celu, jaki sobie wyznaczysz. Sportano to miejsce, w którym znajdziesz akcesoria sportowe cenionych marek, niezbędne do wykonania treningu o różnej intensywności.

Sklep internetowy Sportano.pl łączy najwyższej jakości sprzęt i akcesoria sportowe topowych marek. Znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do podejmowania każdego rodzaju aktywności. Nieważne, czy dopiero chcesz obudzić w sobie zdrowe nawyki, czy trenujesz regularnie od dawna – Sportano.pl zapewni Ci profesjonalne wsparcie na każdym etapie sportowej przygody. 

Siłownia i fitness

Sporty drużynowe, walki, rekreacyjne lub zimowe – wszystkie dyscypliny wymagają odpowiedniego wyposażenia, odzieży i przygotowania. W Sportano.pl skompletujesz cały potrzebny sprzęt oraz otrzymasz wskazówki ekspertów, dzięki czemu ulepszysz swoje wyniki i zwiększysz zapał do działania. Osiągaj zamierzone rezultaty razem ze Sportano!