Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Rossignol

Rossignol

Rossignol to francuska marka powstała w 1907 r. Choć początkowo firma zajmowała się produkcją tekstyliów, to już kilka lat później zajęła się także opracowywaniem nart. W taki właśnie sposób marka stworzyła pierwsze, innowacyjne modele drewnianych nart, a z biegiem czasu także metalowe i wykonane ze szklanego włókna. 

Z doskonałych produktów Rossignol szybko zaczęli korzystać profesjonalni sportowcy i od tamtego czasu marka skupiła się głównie na rozbudowywaniu działu produktów poświęconym narciarstwu. W latach 70. firma poszerzyła swoją ofertę także o specjalistyczne sprzęty do narciarstwa przełajowego, biegowego, a także do skoków narciarskich. 


W 2015 roku marka Rossignol założyła jednostkę
Rossignol Apparel, znacznie rozbudowując swój asortyment o profesjonalną odzież - zarówno sportową, narciarską, jak i codziennego użytku. Wśród kolekcji odzieżowych Rossignol znajdują się: sportowa linia Performance, elegancka linia Sport Chic Ski oraz trzy zbiory Fashion – Createur Urbar, Studio oraz Sport Chic Apres-Ski 


Produkty marki Rossignol to wysoka jakość materiałów, a przy tym funkcjonalność i estetyka.
Dbałość o każdy detal, wykorzystywanie innowacyjnych technologii i projektowanie nowoczesnych krojów to najważniejsze aspekty w produktach Rossignol.
 


Dla marki Rossignol ważna jest także ekologia. Firma zapewnia o podjęciu kroków ku zrównoważonej przyszłości i o minimalizacji negatywnego wpływu produkcji na środowisko.
Do 2025 roku producent zadeklarował ze swojej strony zmniejszenie ilości odpadów o 40%, a do 2030 roku zmniejszenie śladu węglowego o 30%. 


Do dziś z najlepszych modeli nart Rossignol korzystają profesjonalni
narciarze, a także osoby, które zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi
 

Rozwiń opis Zwiń opis