Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Reusch

Reusch

Reusch to powstała w 1934 roku niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji rękawic sportowych: bramkarskich, narciarskich, snowboardowych. Produkty marki występują w różnych wariantach kolorystycznych i różnych rozmiarach, dzięki czemu są idealnym i funkcjonalnym rozwiązaniem zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych użytkowników.  

Rok 1972 był kluczowym punktem rozwoju dla firmy Reusch. To właśnie wtedy marka wypuściła do sprzedaży pierwszą serię zimowych rękawic, w tym rękawic narciarskich, która w szybkim tempie podbiła rynek i znalazła zainteresowanie wśród społeczeństwa. Niedługo później Reusch podjęła się współpracy ze znanym piłkarzem Steppem Mayerem, co zaskutkowało opracowaniem innowacyjnych technologicznie rękawic bramkarskich z lateksową powłoką. Wydarzenia te stały się kamieniem milowym w rozwoju marki i zapewniły jej sławę na całym świecie. Obecnie Reusch to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm, która produkuje specjalistyczne rękawice sportowe do sportów zimowych oraz piłki nożnej. Dzięki wysokiej pozycji rynkowej marka stale wyznacza nowe trendy, a jej produkty są cenione przez profesjonalnych i zawodowych sportowców. 

Firma stawia na ciągły rozwój, dlatego nieustannie doskonali swoje produkty i wypuszcza do sprzedaży tylko te kolekcje, które są dopracowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Reusch korzysta dodatkowo z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak membrany GORE-TEX® oraz R-TEX® XT, a także termoizolacyjne włókna R-Loft™, które bezpośrednio wpływają na komfort użytkowania. W niektórych modelach rękawic umieszczone są specjalne elementy ochronne, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i chronią przed urazami.  

Rozwiń opis Zwiń opis