Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

ATOMIC

Atomic

Atomic to powstała w 1955 roku firma zajmująca się produkcją sprzętu narciarskiego, która wywodzi się z miasteczka znajdującego się u podnóża austriackich Alp. Marka startowała z czterema osobami na pokładzie i produkowała rocznie około 50 par nart na rok. Dzięki wysokiej jakości produktów firma rozwinęła się jednak w bardzo szybkim tempie i w ciągu pięciu lat od powstania kilkukrotnie zwiększyła efekty swojej produkcji. W latach 80. marka Atomic otworzyła się także na inne kraje, stawiając swoje hale produkcyjne we wschodnio-europejskich państwach.  

Firma Atomic na początku oprócz produkcji nart zajmowała się również wytwarzaniem sanek i kół do wozów, jednak po niedługim czasie postanowiła zrezygnować z dwóch pierwszych elementów na poczet rozwijania asortymentu narciarskiego. Obecnie marka jest jednym z czołowych producentów w branży sportów zimowych, a jej produktów używają profesjonalni sportowcy, jak Benjamin Raich, Tom Hilde, Thomas Morgenstern, a także Marcel Hirscher.  

Atomic od lat inwestuje w technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu produkty sygnowane jej znakiem dają gwarancję najwyższej jakości wykonania i komfortu użytkowania. Są to m.in. Ultra Power Woodcore, Densolite Core, Titanium Powered, Carbon Tank Mesh, Firewall, Full Sidewall oraz wiele innych systemów usprawniających działanie nart. Marka Atomic posiada czołowe serie nart Vantage, Backland, Maverick, Punx, Bent Chetler (stworzone we współpracy z Chrisem Benchetlerem), a także Redster, która dzieli się na mniejsze, bardziej wyspecjalizowane podkategorie, jak Fis-Slalom oraz Fis-Super G. 

Marce przyznano aż dwanaście renomowanych nagród podczas Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, a sportowcy korzystający z produktów Atomic wielokrotnie zdobyli złote medale podczas zimowych igrzysk olimpijskich i innych konkursów sportowych.  

Rozwiń opis Zwiń opis