• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

ON

Marka ON to niekwestionowany lider w produkcji butów do biegania funkcjonujący na rynku już od 2010 roku. Ta szwajcarska marka zrewolucjonizowała na przestrzeni lat podejście do projektowania obuwia dla biegaczy udoskonalając ich właściwości amortyzacyjne, zachowując przy tym doskonałą sprężystość i miękkość buta.  

Założycielami ON są biegacze -Olivier Bernhard, David Allemann i Caspar Coppetti - którym od samego początku przyświecał jeden cel – stworzenie najlepszych butów do biegania. Dziś ze zdecydowaną pewnością stwierdzić można, że został osiągnięty. W szybkim tempie do zespołu zaangażowano wykwalifikowanych inżynierów, którzy opracowywali obuwie z najlepszych materiałów, poddając je różnego rodzaju testom wytrzymałościowym. To połączenie pasjonatów biegania i specjalistów od projektowania zaskutkowało wprowadzeniem już w 2012 roku butów Cloudracer, z których korzystając, belgijski triathlonista Frederik Van Lierde, zdobywa tytuł Ironman. 

Od tamtego momentu marka nieustannie się rozwijała i opracowywała najnowocześniejsze technologie stosowane w obuwiu sygnowanym logotypem marki ON. W 2014 roku powstał model lekkich i doskonale amortyzujących każdy ruch butów On Cloud, dzięki którym rok później firma zdobywa prestiżową nagrodę ISPO Golad Award 

Marka wykorzystuje w produkcji obuwia rozmaite technologie. Wśród najpopularniejszych można wymienić między innymi podeszwę Missiongrip™ stosowaną w butach do biegania w terenie i poprawiającą komfort podczas biegu nawet po miękkim podłożu, specjalistyczny system amortyzacji Cloudtec® zapewniający dynamiczne odbicia, wstawki Speedboard™ pochłaniające energię wstrząsów oraz trwałą piankę Helion™.  

Na Sportano.pl znajduje się szeroki wybór zarówno damskich, jak i męskich modeli butów do biegania ON w różnych wariantach kolorystycznych i o rozmaitych printach. Dzięki temu każdy początkujący i zaawansowany biegacz z powodzeniem wybierze dla siebie najlepsze jakościowo obuwie ON o dopasowanym do jego preferencji wyglądzie.  

Rozwiń opis Zwiń opis