Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Fischer

Fischer

W 1924 roku Josef Fischer zdecydował się na odważny krok i postanowił założyć własną firmę produkującą narty sygnowaną jego nazwiskiem: Fischer. Za czasów Josefa firma sprzedała pół miliona egzemplarzy nart, jednak największy okres rozwoju marki przypadł na przywództwo jego syna, Josefa Juniora, który dzięki swoim innowacyjnym pomysłom znacznie rozwinął działania i wpływy marki. 

W latach 60. I 70. Marka Fischer wyspecjalizowała się w produkcji nart biegowych, stając się tym samym jednym z czołowych liderów produkcji sprzętu narciarskiego na świecie. Dodatkowo w 1973 roku Fischer postanowił o poszerzeniu swojej oferty o wysokiej jakości rakiety tenisowe i wszedł w spółkę z innymi markami, tworząc nową formację - Sport AG. Najlepszym dowodem na jakość wykonania sprzętów przez firmę Fischer jest to, że ze specjalistycznych produktów marki korzystają na całym świecie profesjonalni sportowcy, jak choćby najlepsi polscy skoczkowie narciarscy. W 2013 roku na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi korzystający ze sprzętu Fischera skandynawscy narciarze zdobyli ponad 100 medali.  

Przez lata marka Fischer budowała swoją pozycję na rynku. Firma wykorzystuje w swoich produktach nowoczesne technologie, jak: Air Tec, Carbon Tech, Full Diagonal Toe, Powerrail, które podnoszą ich jakość i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Obecnie Fischer jest jednym z największych producentów sprzętu narciarskiego, którego produkty cieszą na świecie tysiące konsumentów. 

Rozwiń opis Zwiń opis