Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

POC

POC

POC to powstała w 2005 roku szwedzka marka, której od samego początku przyświecała idea ochrony życia sportowców. Z tego względu firma POC zajmuje się przede wszystkim produkcją zapewniających bezpieczeństwo kombinezonów, kasków narciarskich, ochraniaczy oraz gogli na narty, a także kasków rowerowych i odzieży rowerowej.

Produkty POC charakteryzują się funkcjonalnością i wytrzymałością. Na przestrzeni lat marka wykreowała własne fora naukowe POC Lab oraz WATTS Lab, dzięki którym nawiązała pracę z profesjonalnymi sportowcami i ekspertami z różnych dziedzin. Wraz z nimi marka opracowała innowacyjne technologie T-Core Fill, Shearing Pad INside oraz wiele innych systemów, mających służyć podniesieniu jakości produktu.  

Szeroki asortyment POC uwzględnia zarówno akcesoria, jak i odzież dla narciarzy, snowboardzistów oraz rowerzystów (w tym okulary i gogle rowerowe) o różnych stopniach zaawansowania. Firma postawiła sobie za cel opracowanie najlepszych jakościowo produktów, które będą służyć początkującym oraz wprawionym sportowcom.  

Obecnie marka jest jednym ze światowych liderów w dostarczaniu produktów do sportów zimowych i kolarstwa. POC nieustannie się rozwija i opracowuje coraz nowocześniejsze akcesoria oraz specjalistyczną odzież. Na przestrzeni czasu szwedzka marka obsłużyła tysiące klientów, którzy obdarzyli ich zaufaniem i pozostali wierni sprzętowi POC na lata. 

Rozwiń opis Zwiń opis