Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Pompki do SUP

Pompki do SUP – praktyczne i trwałe pompki w sklepie Sportano 

Pompka do deski SUP umożliwia szybkie i wygodne napompowanie sprzętu przed wejściem do wody. Dzięki temu wyposażeniu jesteś w stanie zapewnić odpowiedni poziom ciśnienia deski. Nie musisz szukać innych rozwiązań, aby napompować produkt, dlatego warto mieć ze sobą pompkę ręczną lub elektryczną. W sklepie internetowym Sportano znajdziesz wysokiej jakości pompki od profesjonalnych marek takich jak Aqua Marina, JOBE, Pure4Fun, Sevylor czy Viamare

Klasyczne i elektryczne pompki do SUP – jak model wybrać? 

Wybierając pompkę do SUP wyróżnia się jej dwa rodzaje: ręczna oraz elektryczna pompka. Niekiedy można spotkać również pompki nożne, ale nie gwarantują osiągnięcia odpowiedniego ciśnienia i są znacznie mniej wygodne w użytkowaniu. W przypadku wyboru ręcznej pompki można spotkać modele z tłokowym systemem pompowania o różnych pojemnościach. Niektóre produkty wyposażono w manometr, który ma za zadanie wskazanie pomiaru ciśnienia względem ciśnienia otoczenia. Z kolei pompka elektryczna do deski SUP to alternatywa dla ręcznego pompowania, ponieważ jej użytkowanie praktycznie nie wymaga wysiłku. Tego rodzaju model pompki mogą posiadać wyświetlacz, funkcje automatycznego wyłączenia po osiągnięciu poziomu ciśnienia czy możliwość ustawienia zakresu ciśnienia. 

Na co zwracać uwagę podczas wyboru pompki do deski SUP? 

Przede wszystkim podczas zakupu pompki do deski SUP należy zwrócić uwagę, jakie maksymalnie ciśnienie osiąga i czy jest w pełni wydajna do napompowania posiadanego sprzętu. Maksymalne ciśnienie oferowane w produktach to nawet 20-26 PSI, gdzie 15 PSI to standardowa wartość potrzebna do napompowania deski SUP.  

W przypadku pompki elektrycznej sprawdź rodzaj zasilania, które najczęściej odbywa się poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej, ale również dostępne są produkty z własną baterią. Niekiedy wybrane modele mogą posiadać dwa silniki, dzięki którym można napompować oraz wypompować powietrze z dmuchanego pontonu lub deski SUP. Zazwyczaj bardzo kompaktowe w transporcie i przechowywaniu, a także łatwe w obsłudze w każdym momencie.  

Adaptery i węże do pompek SUP – w jakie akcesoria do pompek warto się wyposażyć? 

Jeśli szukasz odpowiednich akcesoriów do pompek SUP, warto postawić na adaptery, które pozwalają na napompowanie deski za pomocą pompki samochodowej czy kompresora. Niektóre uniwersalne adaptery są przeznaczone nie tylko do desek, ale również dmuchanych kajaków, pontonów czy łodzi szturmowych. Niezwykle poręczne, dlatego warto mieć je przy sobie, aby szybko napompować odpowiedni rodzaj sprzętu za pomocą innej pompki. Warto posiadać również zapasowe węże do pompki SUP z prawidłowymi końcówkami, ponieważ mogą ulegać zniszczeniu. Dzięki temu w każdej sytuacji będziesz mógł korzystać z pompki, dopasowując odpowiednią końcówkę do zaworu. Jeśli wybrana pompka tłokowa nie posiada manometru, możesz wyposażyć się w ten element, ponieważ pokazuje aktualne uzyskane ciśnienie. 

W Sportano zadbaliśmy o wysoką jakość sprzętu i akcesoriów do uprawiania sportów wodnych, dlatego zawsze będziesz przygotowany na każdą aktywność. Skontaktuj się z naszą obsługą klienta, aby wybrać odpowiednie wyposażenie. W przypadku, gdy dany produkt nie spełni Twoich potrzeb − możesz go zwrócić do 30 dni! 

Rozwiń opis Zwiń opis