Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Völkl

Garmin

Völkl to rodzinna marka, która powstała w 1923 roku w niemieckim miasteczku Straubing. W 2004 roku dołączyła jednak do spółki K2, a następnie została wykupiona przez światową korporację Jarden Corporation, do której obecnie należy. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu narciarskiego.  

W 1967 roku Völkl wypuściło na rynek innowacyjne narty do jazdy poza trasą, zwane “nartami Zebra”, które szybko stały się światowym hitem. Niespełna trzy lata później produkty Völkl były już wykorzystywane na międzynarodowych zawodach w narciarstwie alpejskim i coraz bardziej zyskiwały dzięki temu na popularności. Wśród profesjonalnych sportowców, którzy korzystali z produktów Völkl, tym samym je promując, znajdują się m.in. Hanni Wenzel, Maria Walliser oraz Anita Wachter.  

W 1972 roku marka Völkl poszerzyła swoją ofertę o sprzęt tenisowy, a już w 1999 roku powołano spółkę Völkl Tennis, której produkty w czasach swojej świetności promował niemiecki tenisista Boris Becker.  

Produkty Völkl charakteryzują się niebywałą jakością i wykorzystaniem przy ich produkcji innowacyjnych technologii, jak Titanal Technology, 3D Radius Sidecut, Smart Skinclip, czy Carbon Fiber Functional Placement. Na przestrzeni lat marka Völkl rozwinęła się do niebotycznych rozmiarów i osiągnęła duży sukces. Obecnie pozycja firmy nieustannie decyduje o wyznaczaniu nowych trendów w produkcji specjalistycznych sprzętów narciarskich i kształtuje rynek sportów zimowych.  

Rozwiń opis Zwiń opis