• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Lezyne

Produkty: 78

Zobacz jako
 1. Pompka rowerowa Lezyne SPORT DRIVE HP S 120psi szara LZN-1-MP-SPDHP-V1S19
  115,99 zł
  89,99 zł
  170 mm

  1

Lezyne to założona w 2007 roku marka specjalizująca się w produkcji jakościowych komponentów rowerowych. Firma zrewolucjonizowała branżę kolarską i zupełnie zmieniła podejście do projektowania poszczególnych akcesoriów. Marka Lezyne wyznaczyła nowe standardy w produkcji, dzięki którym znacznie poprawiła się jakość oferowanych przez różnych producentów komponentów i części rowerowych. 
 
Do zespołu marki należą wyspecjalizowani projektanci i inżynierowie, którzy swoją cenną wiedzę przekuwają w praktyczne działania. Marka cały czas poszerza swój asortyment o innowacyjne produkty oraz udoskonala te już powstałe. Na przestrzeni lat firma została wielokrotnie doceniona przez międzynarodowe organizacje i otrzymała renomowane nagrody za swoje produkty.  
 
W 2011 roku firma Lezyne opracowała autorskie rowerowe oświetlenie LED, które wyróżniało się na tle konkurencyjnych modeli doskonałą jakością i trwałością. Niedługo później asortyment marki poszerzono także o nawigacje GPS, które były kompatybilne z dedykowaną im aplikacją telefoniczną Lezyne Ally. Dzięki temu możliwe stało się dokładne weryfikowanie wyników każdego treningu. 
 
Obecnie Lezyne jest jednym z liderów w branży rowerowej. W szerokiej ofercie tego producenta znajdują się tylko sprawdzone akcesoria, które przed dopuszczeniem do sprzedaży przeszły przez wiele testów weryfikujących ich jakość. Wśród renomowanych produktów tej marki można wymienić m.in. Carbon Road Drive z technologią Full Carbon oraz narzędzia z innowacyjnym systemem Center-Pivot

Rozwiń opis Zwiń opis