Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Lezyne

Lezyne to założona w 2007 roku marka specjalizująca się w produkcji jakościowych komponentów rowerowych. Firma zrewolucjonizowała branżę kolarską i zupełnie zmieniła podejście do projektowania poszczególnych akcesoriów. Marka Lezyne wyznaczyła nowe standardy w produkcji, dzięki którym znacznie poprawiła się jakość oferowanych przez różnych producentów komponentów i części rowerowych. 
 
Do zespołu marki należą wyspecjalizowani projektanci i inżynierowie, którzy swoją cenną wiedzę przekuwają w praktyczne działania. Marka cały czas poszerza swój asortyment o innowacyjne produkty oraz udoskonala te już powstałe. Na przestrzeni lat firma została wielokrotnie doceniona przez międzynarodowe organizacje i otrzymała renomowane nagrody za swoje produkty.  
 
W 2011 roku firma Lezyne opracowała autorskie rowerowe oświetlenie LED, które wyróżniało się na tle konkurencyjnych modeli doskonałą jakością i trwałością. Niedługo później asortyment marki poszerzono także o nawigacje GPS, które były kompatybilne z dedykowaną im aplikacją telefoniczną Lezyne Ally. Dzięki temu możliwe stało się dokładne weryfikowanie wyników każdego treningu. 
 
Obecnie Lezyne jest jednym z liderów w branży rowerowej. W szerokiej ofercie tego producenta znajdują się tylko sprawdzone akcesoria, które przed dopuszczeniem do sprzedaży przeszły przez wiele testów weryfikujących ich jakość. Wśród renomowanych produktów tej marki można wymienić m.in. Carbon Road Drive z technologią Full Carbon oraz narzędzia z innowacyjnym systemem Center-Pivot

Rozwiń opis Zwiń opis