Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Tecnifibre

Tecnifibre

Tecnifibre to francuska marka, której początki sięgają 1979 roku. To właśnie wtedy powstały pierwsze poliutretanowe naciągi tenisowe, które znalazły zastosowanie w specjalistycznych rakietach. Zaledwie 6 lat później w ofercie Tecnifibre pojawiły się także profesjonalne maszyny do naciągania, które na dobre zrewolucjonizowały podejście do ich projektowania. Od czasu tamtych wydarzeń marka nieustannie się rozwijała, by stać się jednym z największych producentów sprzętów i akcesoriów do sportów rakietowych. 

Przełomowym momentem dla rozwoju firmy było podjęcie się w 1998 roku współpracy z oficjalną Francuską Federacją Tenisową. Wówczas specjalistyczne piłki produkowane przez Tecnifibre gościły przez następne osiem lat na turnieju Roland Garros. To wydarzenie przyniosło marce duży sukces i zapewniło jej rozpoznawalność wśród zawodników oraz fanów sportów rakietowych.  

W 2002 roku marka wprowadziła do sprzedaży naciąg wielowłóknisty X-One, który jest szeroko stosowany w branży sportowej do dziś. Obecnie produkt ten jest ciągle doskonalony, a na rynek wypuszczane są jego coraz nowocześniejsze wersje. Zaledwie dwa lata później światło dzienne ujrzały nowe modele rakiet tenisowych: T-Fight oraz T-Flash, które stały się produktami flagowymi marki. Firma wykorzystuje w produkcji nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak Dynacore oraz Spin Skin 3D, które podnoszą jakość produktu i zapewniają mu odpowiednią wytrzymałość. 

Obecnie Tecnifibre jest światowym producentem sprzętów do sportów rakietowych, z których korzystają na całym świecie renomowani sportowcy.  

Rozwiń opis Zwiń opis