• Darmowa dostawa
 • 30 dni na zwrot
 • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Worki bokserskie

Produkty: 20

Zobacz jako
 1. Worek bokserski TREXO czarny SPB-180
  1 299,00 zł
  899,99 zł
  178

  1

 2. Worek treningowy wodny adidas czarny WPPB2018A2
  469,99 zł
  Od 429,99 zł
  50 cm / 24 kg 58 cm / 45 kg

  2

 3. Worek bokserski LEONE 1947 ''T'' Heavy Bag AT837
  1 639,00 zł
  1 399,00 zł
  30 kg

  1

 4. Worek treningowy skórzany Everlast czarny 5120
  2 399,99 zł
  2 299,00 zł
  125 cm

  1

 5. Worek treningowy adidas Classic czarny ADIBAC17EUN
  499,99 zł
  429,99 zł
  90 x 30 cm / 16 kg

  1

Worki treningowe i gruszki bokserskie do treningu sportów walki 

Na Sportano.pl znajdziesz szeroki wybór worków treningowych i różnego rodzaju gruszek bokserskich od dobrze znanych producentów światowej klasy takich jak Everlast, adidas, Leone czy Bushido. Wybierz swój sprzęt dostosowany pod Twoje potrzeby i dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi ciesz się treningiem we własnym domu lub ogrodzie. Worki treningowe i gruszki bokserskie to efektywny sposób na poprawę siły i doszlifowanie umiejętności poza salą treningową lub siłownią. 

Gruszka bokserska, worek czy tarcza do boksu: co wybrać? 

Wybór pomiędzy workiem treningowym, gruszką bokserską a tarczą do boksu zależy od naszych umiejętności i potrzeb. Każdy na podstawie swoich oczekiwań i możliwości może stwierdzić co będzie dla niego najlepsze. Wybierając worki treningowe lub gruszki bokserskie, warto zwrócić uwagę na sposób montażu. Jeżeli nie masz możliwości wieszania na hakach, skorzystaj z worka lub gruszki stojącej. Dzięki ciężkiemu odważnikowi wszystko będzie stabilne. Gruszki bokserskie są mniejsze od worka treningowego, dlatego mogą być dobrym rozwiązaniem dla osób z małą ilością wolnej przestrzeni w domu. W sklepie internetowym Sportano.pl znajdziesz każdy rodzaj worka treningowego, by dopasować go do swoich indywidualnych preferencji.  

Worek treningowy 

Chcąc doskonalić swoje umiejętności bokserskie, warto korzystać z worka treningowego. Duża waga worka zapewnia stabilność i odporność na silne uderzenia. Worki treningowe Bushido wykonane są z bardzo wytrzymałego materiału pokrytego dwustronnie warstwą ochronną, dzięki czemu masz gwarancję, że worek nie uszkodzi się podczas intensywnego treningu. Worki treningowe adidas przechodzą specjalną procedurę Scanned Bag, dzięki można mieć pewność, że w worku nie ma żadnych elementów metalowych i bezpieczeństwo jest gwarantowane. Worek treningowy to świetne rozwiązanie dla początkujących w sportach walki, którzy chcą spalić kalorie i rozładować nadmiar emocji. 

Gruszki bokserskie 

Gruszki bokserskie to doskonały sposób na poprawę dynamiki i szybkości ciosu. Dzięki swoim małym wymiarom gruszka bokserska adidas jest idealna do treningu w domu. Jeżeli nie chcesz wieszać gruszki na stałe w jednym miejscu, wybierz gruszkę bokserską stojącą. Dodatkowo, dla tych, którzy nie mają wysokiego sufitu lub nie chcą wieszać haków, stojąca gruszka bokserska to świetne rozwiązanie, dzięki podstawie wypełnionej wodą lub piachem gruszka będzie stabilna, nawet po silnym uderzeniu. Trening na gruszce do boksu korzystnie wpływa na celność i precyzję uderzeń. Podczas treningu można wypracowywać odpowiednią pracę i koordynację nóg oraz utrzymywanie dystansu do przeciwnika. Gruszki bokserskie Everlast są wykorzystywane w treningu refleksu i w nauce sprawnych odruchów w boksie, dlatego niektóre z nich określane są jako refleksówki.  

Tarcze do boksu 

W sportach walki kluczowa jest praca z partnerem treningowym. Tarcze do boksu to narzędzie, które umożliwi Ci doskonalenie swoich umiejętności podczas treningu z drugą osobą. Skórzane packi trenerskie adidas dzięki wypełnieniu najwyższej jakości pianką EVA gwarantują amortyzacje nawet najsilniejszych uderzeń, dzięki czemu można skutecznie doskonalić siłę i precyzję wyprowadzanych ciosów. Tarcze treningowe PAO marki Leone194 dzięki staranie dobranym materiałom: naturalnej skóry oraz solidnej pianki i gumy umożliwiają ćwiczenie zaawansowanych kombinacji bez ryzyka kontuzji i bolesnych stłuczeń dla trenera i zawodnika.  Dzięki nowoczesnym systemom zapięć na rzep typu Velcro tarcze treningowe nie przesuwają się w trakcie treningu i skutecznie zapewniają bezpieczeństwo i wygodę. Partner treningowy lub trener może w dowolny sposób używać tarcz treningowych tak, by za każdym razem Cię zaskakiwać, dzięki czemu zdecydowanie poprawią się Twoje zdolności do szybkiego reagowania i zaczniesz stosować nowe techniki bokserskie.  

Najlepsze gruszki do boksu i worki treningowe na Sportano.pl 

Sportano gwarantuje najlepszą jakość worków treningowych i gruszek do boksu od producentów światowej klasy takich jak Everlast, Bushido, adidas i Leone. Zespół Sportano.pl starannie dobiera ofertę tak, by spełnić oczekiwania początkujących fighterów jak i zawodowców. Najlepsze wykonanie, wytrzymałość na najsilniejsze uderzenia i niezawodność - to cechy, które opisują worki treningowe i gruszki bokserskie, które znajdziesz na Sportano.pl. Wybierz swój wymarzony sprzęt do boksu i skorzystaj z bezpiecznych metody płatności i gwarancji szybkiej realizacji zamówienia na Sportano.pl 

Rozwiń opis Zwiń opis