• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

   Dystrybucja

Dołącz do grona topowych marek sportowych  

Jesteśmy multibrandową platformą omnichanel z najlepszą ofertą renomowanych marek, produktów oraz serwisów do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. W Sportano, tak jak w sporcie, przekraczamy granice tradycyjnego e-commerce. Stawiamy na innowacje i nowoczesne rozwiązania, inwestujemy w najlepsze technologie i systemy oraz dostarczamy produkty najwyższej jakości i klasy.  

Naszym celem jest zostanie platformą zakupową pierwszego wyboru dla każdego miłośnika aktywności fizycznej. Z kolei dla sportowców chcemy być niezawodnym doradcą i przewodnikiem po najlepszych produktach, markach oraz technologiach dostępnych na rynku.  

Wspieramy w realizacji sportowych marzeń

Promuj z nami sportowy styl życia, inspiruj i pokazuj korzyści z bycia aktywnym  
Z nami rozwiniesz swój biznes, zwiększając widoczność i świadomość marki. Zyskasz dodatkowy kanał sprzedaży online na prężnie rozwijającej się platformie docierającej do szerokiego grona profesjonalistów, sportowych pasjonatów i miłośników rekreacji.  

Ty dostarczasz nam asortyment, a nasz zespół profesjonalistów przygotowuje bogatą kartę produktu z unikalnymi treściami, która przyciągną uwagę kupującego i dostarczą mu niezbędnych informacji. Z naszą promocją w kanałach online, czyli social mediach i na platformie sprzedażowej, jak i offline w trakcie eventów sportowych i związanych z aktywnym stylem życia, Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna wśród potencjalnych klientów, a Ty zrealizujesz swoje cele biznesowe.  

W Sportano przekraczamy – tak jak w sporcie – granice tradycyjnej platformy e-commerce.

Stawiamy na innowacje i nowoczesne rozwiązania. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści i eksperci na rynku e-commerce, a przy okazji, zagorzali sportowcy i miłośnicy aktywnego wypoczynku.

  Szybki i dynamiczny rozwój.

  Jesteśmy młodą organizacją, szybko adaptujemy się do zmian i nowych trendów na rynku.

Co nas wyróżnia?

  Innowacyjna multibrandowa platforma - customer experience w centrum naszej uwagi: user-friendly interfejs, innowacyjne rozwiązania, najwyższej jakości digital UX i nowoczesny wygląd;  

  Obecność w świecie sportu - udział w eventach sportowych oraz szeroka baza ekspertów i influencerów;  

  Wiedza ekspercka - znamy się na e-commerce oraz jesteśmy pasjonatami sportu: śledzimy trendy i nowinki ze świata sportu, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dbamy o sprawną i jakościową obsługę klienta na każdym etapie zakupu.  

Korzyści ze współpracy ze Sportano

Wyróżnij się unikalnymi, eksperckimi treściami

tworzonymi przez specjalistów od content marketingu, treści audiowizualnych oraz grafików: m.in. rozbudowana karta produktu, unikalny content, własne studio foto i wideo, produkcja filmów 360

Zainspiruj innych do bycia aktywnym

z naszymi social mediami: Facebook, Instagram, YouTube: wysokie zasięgi, zaangażowana społeczność, wartościowe i unikalne treści tworzone przez ekspertów social mediów

Korzystaj z fachowego doradztwa

specjalistów ze świata sportu i e-commerce i pozyskuj nowe zamówienia

Współpracujemy z najlepszymi

W ofercie posiadamy produkty ponad 100 światowych brandów i sukcesywnie rozszerzamy nasz asortyment. Marki zainteresowane sprzedażą na naszych serwisach zapraszamy do kontaktu.

Wyłączny dystrybutor

Jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem wybranych marek z sektora premium.

Radinn
Radinn

Wiodący producent desek elektrycznych typu jetboard, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i modułowości można spersonalizować według własnych potrzeb.

Lift Foils
Lift Foils

Producent innowacyjnych elektrycznych desek odrzutowych dostosowanych do potrzeb klienta.

BearCreeks
Bear Creeks

Niemiecka firma produkująca szeroką gamę sprzętu wędkarskiego, ale najbardziej znana jest z solidnych i niezawodnych łódek zanętowych.

Kontakt

Chcesz rozpocząć współpracę? Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego lub wysyłając wiadomość e-mail.