Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

fizan

Fizan – włoskie produkty tworzone z pasją 

Marka Fizan nieustannie poszukuje innowacji, aby tworzyć funkcjonalne, wydajne i lekkie produkty zarówno dla doświadczonych sportowców, jak i początkujących. W każdym produkcie widoczna jest dbałość o szczegóły, wysoka jakość materiałów oraz technologie, umożliwiające komfort i wytrzymałość użytkowania. 

Potwierdzona jakość

Materiały, z których wykonywane są produkty Fizan są certyfikowane przez partnerów marki. Poszczególne etapy produkcji są kontrolowane zgodnie ze standardami jakości, aby sprzęt sportowy spełniał wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.   

Dbałość o każdy szczegół

Każda kolekcja produktów opiera się na dokładnych, wewnętrznych badaniach, aby wypuścić najlepszy możliwy produkt. Uwaga producentów skupiona na szczegółach, poszukiwaniu innowacyjnych technologii, aby zmaksymalizować wydajność, efektywność i komfort początkujących czy zaawansowanych sportowców.  

Zmniejszona ingerencja na środowisko

Na przestrzeni lat Fizan zobowiązał się do wspierania polityki przyjaznej środowisku poprzez wdrażanie określonych środków na rzecz działań proekologicznych.

Dostosowanie do potrzeb klienta

Produkty Fizan można indywidualnie dopasować do potrzeb każdego użytkownika. Firma oferuje również personalizację sprzętu oraz akcesoriów na prośbę klientów, np. dostosować wybrany sprzęt do określonego wydarzenia sportowego czy klubu sportowego.  


Przeglądaj wg kategorii


Mocne strony produktów Fizan

Produkt włoski

Każdy produkt wykonany jest w 100% we Włoszech i reprezentuje cechy włoskiego designu. Dbałość o każdy szczegół, materiały, precyzja i pasja do sportu widoczne są w każdym produkcie marki. 

Certyfikowana jakość 

Surowce, z których wykonane są produkty pochodzą od najważniejszych partnerów marki oraz posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość. 

Dbałość o szczegóły 

Nieustanne badania w poszukiwaniu innowacji, niezawodnych rozwiązań technologicznych ma wpływ na produkcję wydajnych, lekkich produktów, które spełnią wymagania najbardziej wymagających użytkowników.  

Zaawansowane technologie 

Marka Fizan wykorzystuje specjalistyczny sprzęt, zapewniający najwyższą jakość i warunki techniczne produktów. Dodatkowo prowadzona jest stała kontrola procesu produkcyjnego, aby weryfikować i ulepszać poszczególne działania wszystkich etapów tworzenia kolekcji.    

Zmniejszony wpływ na środowisko

Marka wdraża działania i środki przyjazne zrównoważonemu rozwojowi środowiskowemu, takie jak korzystanie z certyfikowanych materiałów podczas produkcji czy zmiana opakowań na kartonowe pudełka i tekturowe opakowania, pochodzące z lasów zrównoważonych ekologicznie.     

Personalizacja produktów

Marka Fizan tworzy produkty dostosowane do potrzeb i preferencji swoich klientów. Użytkownicy mogą skorzystać z usługi personalizacji sprzętu na zamówienie.       


Sprawdź produkty


O marce Fizan

Marka Fizan powstała w 1947 roku we Włoszech i zajmuje się głównie produkcją kijów trekkingowych, kijów do nordic walking oraz nart. W roku założenia firmy Domenico Fincati wyprodukował pierwsze aluminiowe kije narciarskie. Dopiero w 1973 otwiera się lokal Fizana w miejscowości Rosà, a lata 70. przynoszą uczestnictwo w międzynarodowych targach. Produkcja kijów oparta jest na najlepszych stopach aluminium, dlatego w 2007 powstał najlżejszy model – kompakt. Mimo lekkości i niewielkiej grubości, kije gwarantują wytrzymałość i efektywność podczas użytkowania. 


Marka na przestrzeni lat podejmuje działania na rzecz środowiska, stosując zrównoważoną produkcję i wprowadzając ekologiczne rozwiązania. Nieustannie poszerzają także swój asortyment o nowe typy kijów czy odzież outdoorową. 

Kontakt

Chcesz rozpocząć współpracę? Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego lub wysyłając wiadomość e-mail.

Formularz kontaktowy