• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24 h
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

HUUB

Marka HUUB powstała w 2002 roku, a swoją siedzibę ma w Derby w hrabstwie Derbyshire. Angielska firma specjalizuje się w projektowaniu artykułów z branży sportowej m.in. odzieży i akcesoriów do biegania, pływania oraz triathlonu. Zaangażowanie i profesjonalizm założycieli, wyniesione z pracy dla innych marek produkujących podobne produkty, pozwoliły na doskonalenie oraz opracowywanie nowych technologii stosowanych w odzieży do biegania i pływania dla kobiet i mężczyzn. 

Marka HUUB zdobyła uznanie i zaufanie wśród klientów, zawdzięczając to ciągłemu rozwojowi oraz odpowiednio dobranym technologiom wykorzystywanym w produktach. Innowacyjna odzież i akcesoria marki mają na celu zapewnić maksymalną szybkość, wydajność oraz komfort sportowcom, szczególnie miłośnikom biegania i pływania. Rozpoznawalność, jakość oraz nieustanne dążenie do doskonałości marki HUUB spowodowało, że jej partnerami są bracia Brownlee – triathloniści i medaliści Igrzysk Olimpijskich. Firma wspiera również wielokrotnych mistrzów zawodów triathlonowych Ironman oraz drużyny kolarstwa torowego i szosowego. 

W Sportano.pl znajdziesz odzież neoprenową oraz kompresyjną, liczne akcesoria do pływania, a także sprzęt dostosowany do poszczególnych dyscyplin z zakresu triathlonu.    

Rozwiń opis Zwiń opis