Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

RIDE

Ride

Ride to powstała w 1992 roku w amerykańskim stanie Waszyngton marka produkująca sprzęt i akcesoria snowboardowe. Choć firma zaczynała od niewielu produktów, sprzedając zaledwie cztery modele desek, szybko urosła w siłę i stopniowo poszerzała swój asortyment o kolejne jakościowe produkty, by stać się w obecnym świecie jednym z wiodących producentów snowboardowych sprzętów.

Firma wykorzystuje w produkcji nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz solidne materiały, które wpływają na wysoką jakość oraz funkcjonalność każdego produktu. Ride jako jedna z pierwszych firm wprowadziła snowboardowe obuwie RFL, które cechuje się niezwykłą lekkością, a dodatkowo wysoką wytrzymałością. W 2016 roku marka podjęła się współpracy z profesjonalnym producentem opon Michellin. Wynikiem tego są specjalistyczne buty snowboardowe, które posiadają doskonałe właściwości stabilizujące oraz antypoślizgowe.  

Na przestrzeni lat Ride stała się jedną z prymarnych firm, które produkują odzież, sprzęty i akcesoria do snowboardingu. Przez wszystkie lata działalności marce zaufało mnóstwo klientów, którzy sięgają po jej produkty, wybierając ekwipunek do zimowych aktywności na stoku. 

Rozwiń opis Zwiń opis