Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Wilson

Wilson

Wilson, czyli założona w 1913 roku amerykańska marka specjalizująca się w produkcji sprzętu sportowego do takich dyscyplin jak: golf, koszykówka, futbol amerykański, baseball, a przede wszystkim – tenis ziemny, squash, badminton. Marka Wilson to producent profesjonalnych sprzętów, które zyskują uznanie najwybitniejszych sportowców na całym świecie. Z kultowych już produktów marki Wilson korzystają m.in. szwajcarski tenisista Roger Federer, który ma na swoim koncie 20 zwycięstw w turniejach wielkoszlemowych, a także zaawansowana tenisistka Serena Williams. 

W ofercie marki znajdują się specjalistyczne sprzęty i akcesoria do różnych dyscyplin umożliwiające grę, takie jak piłki, rakiety do squasha, rakiety do tenisa ziemnego, rakiety do padla, czy badmintona, lotki, gotowe zestawy do rozgrywek, a także plecaki i pokrowce oraz odzież sportowa, m.in. czapki z daszkiem, syntetyczne i oddychające koszulki oraz dopasowane i niekrępujące ruchów spodenki idealne do aktywności fizycznej. 

Marka Wilson już od wielu lat kształtuje trendy na rynku sportowym i wyznacza nowe drogi, stosując nowoczesne technologie (Fortyfive, Direct Connect, Agiplast), które podnoszą jakość i wydajność produktów. Obecnie Wilson to jeden z liderów w dziedzinie sprzętu do sportów rakietowych. Marka działa w trzech głównych obszarach: Racquet Sports, Team Sport oraz Golf, a swoje produkty dystrybuuje do ponad 100 krajów.  

Rozwiń opis Zwiń opis