Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

X-Bionic

X-Bionic

X-Bionic to założona w 2002 roku przez profesora Bodo Lambertza marka, która specjalizuje się w produkcji odzieży termicznej oraz bielizny, która wspiera działanie organizmu w czasie aktywności fizycznej. Marce przyświeca cel tworzenia najwyższej jakościowo odzieży sportowej, która wspomaga trening użytkownika poprzez staranną regulację temperatury ciała. W pierwszych latach funkcjonowania marka X-Bionic zajmowała się głównie produkcją funkcjonalnych skarpet oraz kurtek. Dopiero później działalność rozszerzono o bieliznę termiczną, która przyniosła firmie szczególną sławę i renomę w świecie sportu.  

W szeregach marki znajdują się wyspecjalizowani eksperci z zakresu biologii, biotechnologii oraz medycyny, którzy opracowują innowacyjne technologie jak The Air Conditioning Channel®, Air Complex Zone®, Innerlap Airconditioning Zone®, które zrewolucjonizowały dotychczasowe podejście do produkcji odzieży sportowej. Głównymi zadaniami odzieży sportowej od X-Bionic są: odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, ochrona przed wychłodzeniem, zapewnienie odpowiedniej izolacji termicznej w czasie aktywności, a także zagwarantowanie pełnego komfortu ruchów każdego sportowca. X-Bionic wykorzystuje w swoich ubraniach innowacyjne panele, które umieszcza w strategicznych punktach odzieży mających bezpośredni wpływ na działanie organizmu w czasie aktywności fizycznej. 

Odzież od X-Bionic występuje w różnych wariantach kompresji: low, mid oraz high. Dzięki temu każdy użytkownik może dostosować do siebie odpowiedni strój, który spełni jego treningowe wymagania. Na przestrzeni lat marce zaufały tysiące konsumentów, poszukujących wsparcia w postaci funkcjonalnej odzieży sportowej.  

Rozwiń opis Zwiń opis