Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

SELECT

Select

Początki marki Select sięgają 1947 roku, kiedy to jej założyciel Eigil Nielsen postanowił o założeniu firmy, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju piłek do sportów zespołowych. Decyzja ta przyniosła wymierne efekty, a sama marka na przestrzeni lat rozszerzyła się do bardzo dużych rozmiarów. W 1951 roku zespół Select opracował innowacyjną bezszwową piłkę, która na dobre zrewolucjonizowała podejście do ich projektowania. Od tamtego momentu siła marki nieustannie rosła, a jej pozycja rynkowa cały czas się wzmacniała. 

Już w 1957 roku firma została oficjalnym dostawcą piłek dla Duńskiej Federacji Piłki Ręcznej, a w latach 80. produkty od Select były wykorzystywane przez Włoską Ligę Piłki Nożnej. Te wydarzenia zapewniły marce doskonałą promocję oraz pozwoliły jej na uplasowanie się wśród wiodących producentów sportowych. Od tamtego czasu marka się rozwija i cały czas poszerza swój asortyment o funkcjonalne, wytrzymałe i nowoczesne produkty. 

W 2012 roku firma opracowała pierwszą na świecie inteligentną piłkę Select IBall, która stała się kamieniem milowym dla rozwoju marki. Dokładnie w tym samym roku Select związała się także umową ze światową organizacją piłki nożnej FIFA. Obecnie marka jest największym na świecie producentem piłek ręcznych, a wszystkie swoje artykuły dystrybuuje do ponad pięćdziesięciu krajów na całym świecie. Z jakościowych piłek sygnowanych znakiem Select mogą korzystać zarówno początkujący, jak i profesjonalni zawodnicy gier zespołowych. 

Rozwiń opis Zwiń opis