Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

HMS

HMS

Powstała w 2000 roku firma HMS specjalizuje się w produkcji sprzętów siłowych i akcesoriów do fitnessu, jak orbitreki, wioślarze, ławki treningowe, bieżnie i rowery stacjonarne. Marka posiada w swoim asortymencie jednak także takie produkty, które będą niezbędne podczas ćwiczeń gimnastycznych: piłki, maty do ćwiczeń, steppery, hantle, ekspandery, gumy treningowe i wiele innych.  

Na przestrzeni lat marka HMS nieustannie się rozwijała i brała udział w renomowanych wydarzeniach sportowych i branżowych, jak Targi Fitness FIWE w Warszawie, Targi FITEXPO w Poznaniu oraz SPORT Life w Brnie. Dzięki temu o marce dowiedziało się wiele osób, które zaczęły inwestować w produkty HMS. Obecnie marka jest rozpoznawalna na całym świecie, a swoje produkty dystrybuuje do takich krajów jak Niemcy, Słowacja, Dania, Belgia, Litwa oraz Estonia. 

Dla producenta HMS ważne jest doskonałe wykonanie każdego produktu, dlatego do sprzedaży trafiają tylko sprawdzone sprzęty i akcesoria, które zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Istotny w produkcji jest także unikalny design, którym charakteryzują się sprzęty HMS. Stonowane odcienie i klasyczne konstrukcje zapewniają dopasowanie urządzenia do każdego wnętrza. HMS wykorzystuje dodatkowo w swoich produktach innowacyjne technologie, które podnoszą ich jakość i poprawiają ich wydajność oraz pracę. Ponadto sprzęty siłowe od HMS to wysoki poziom funkcjonalności, dzięki wbudowanym kółkom transportowym i możliwości składania niektórych modeli. 

Rozwiń opis Zwiń opis