Darmowa dostawa dla zamówień o wartości powyżej 199 zł.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielkogabarytowych.

Więcej o dostawie
30 dni na darmowy zwrot od daty dostarczenia przesyłki. Sprawdź jak dokonać zwrotu
Większość produktów wysyłamy do 24h.

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Sprawdź szczegółowe informacje
Przełącznik nawigacyjny

Wpisz wyszukiwaną frazę, by zobaczyć podpowiedzi.

Knog

Knog to powstała w 2002 roku australijska firma, która specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych komponentów rowerowych jak światła, dzwonki, reflektory oraz latarki. Założycielami marki są projektant Hugo Davidson oraz inżynier Mal McKechnie. Na długo przed podjęciem decyzji o założeniu marki zdobywali oni cenne doświadczenie, które później przekuli działalność własnego przedsiębiorstwa.  
 
Wszystkie akcesoria sygnowane znakiem marki Knog powstają z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz spełniają swoje zadanie na najwyższym możliwym poziomie. Zespół marki tworzą specjaliści z różnych dziedzin pochodzący z różnych miejsc na świecie. Dzięki temu akcesoria rowerowe od Knog są dopasowane do każdych warunków pogodowych i sprawdzają się w różnych okolicznościach. Misją firmy jest wytwarzanie takich produktów, które będą wspomagać trening oraz zmotywują użytkownika do uprawiania aktywności fizycznej. Wszystkie akcesoria od tego producenta są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kolarzy. 
 
Knog to brand, który na przestrzeni czasu został wielokrotnie doceniony przez międzynarodowe instytucje. Już w 2006 roku, czyli zaledwie cztery lata od powstania, marka otrzymała Australijską Nagrodę za Wzornictwo. W 2011 roku firma została uhonorowana nagrodą BikeBiz, a w 2019 roku Knog dostał złotą nagrodę podczas targów Eurobike

Rozwiń opis Zwiń opis